اشرف غنی: وحدت را بیش از هر زمانی به نمایش بگذاریم

به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس،  «محمد اشرف غنی» رییس جمهور افغانستان و «رولا غنی»، بانوی اول افغانستان در  پیامی ویدیویی، فرارسیدن عید سعید فطر را به مردم افغانستان تبریک گفتند.

رییس جمهور افغانستان در این پیام گفت: مردم در این ماه قربانی‌های زیادی را دادند، اما از سوی فرصتی پیش آمد تا مشکلات جامعه خود را بیشتر درک کنیم و برای عبور از آن، به شکل جدی تلاش کنیم.

وی افزود: روزهای عید به ما امکان می‌دهد، تا دید و بازدیدها را افزایش دهیم و برای مشارکت در سرنوشت مشترکمان، تلاش بیشتر کنیم.

رییس جمهور افغانستان در این پیام به همدلی و همبستگی نیز تأکید کرد و گفت، تلاش نمایم تا بر شکافهای که دشمنان افغانستان درصد تعمیق آن هستند، غلبه پیدا کنیم.

وی افزود: کوشش کنیم توطئه‌های را که برای به زانو درآوردن مردم افغانستان جریان دارد، به ناکامی بکشانیم و وحدت خود را بیش از هرزمانی دیگر به نمایش بگذاریم.

رییس جمهور افغانستان در ادامه از نیروهای امنیتی ستایش کرد و گفت: مردم با آنها همکاری کنند و تأمین امنیت همگانی در کشور زمانی فراهم می‌شود که احساس مسئولیت در این زمینه به بخش از فرهنگ ما مبدل شود

دادگاه عالی افغانستان، امروز یکشنبه ۴ سرطان را روز اول عید سعید فطر در این کشور اعلام کرد.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *